Siemano! Jestem Hermano. Muzyką zajmuję się od ponad 15 lat, robię bity, rapuję i miksuję. Ostatnio razem z ziomkiem wypuściliśmy numer "Ciągle Mówią", nad którym spędziliśmy naprawdę sporo czasu. Jeśli macie chwilę, sprawdźcie i dajcie znać, co siadło, a co według Was można zrobić lepiej. Każda szczera opinia jest mile widziana 👊
🎧 HERMANO x BEGGZY - CIĄGLE MÓWIĄ
Dobrej Soboty Forumowicze
🎧 HERMANO x BEGGZY - CIĄGLE MÓWIĄ
Dobrej Soboty Forumowicze
CHCE SIŁE NA ZMIANY NIE ZMIANY NA SIŁE

